Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jookide Kaubamärgistamine Ja Pakendamine

Jus Cold Pressed Juicery

Jookide Kaubamärgistamine Ja Pakendamine Logo ja pakendi kujundas kohalik ettevõte M - N Associates. Pakend loob õige tasakaalu noore ja puusa vahel, kuid on ka kuidagi ilus. Valge siiditrükilogo värviküllase sisuga kontrastne ja seda rõhutav valge müts. Pudeli kolmnurkne struktuur sobib kenasti kolme eraldi paneeli loomiseks, üks logo jaoks ja kaks teabe saamiseks, eriti üksikasjalik teave ümarate nurkade kohta.

Projekti nimi : Jus Cold Pressed Juicery, Disainerite nimi : M — N Associates, Kliendi nimi : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Jookide Kaubamärgistamine Ja Pakendamine

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.