Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vinüülplaat

Tropical Lighthouse

Vinüülplaat Viimane 9 on žanripiiranguteta muusikablogi; selle eripära on tilgakujuline kate ning visuaalse komponendi ja muusika vaheline ühendus. Viimased 9 toodavad muusikakompositsioone, millest igaüks sisaldab muusika põhiteema visuaalses kontseptsioonis. Troopiline tuletorn on sarja 15. kogumik. Projekt on inspireeritud troopilise metsa helidest ja peamine inspiratsioon on kunstniku ja muusiku Mtendere Mandowa muusika. Selle projekti raames töötati välja kaane-, promovideo- ja vinüülplaatide pakkimine.

Projekti nimi : Tropical Lighthouse, Disainerite nimi : Robert Bazaev, Kliendi nimi : LAST 9.

Tropical Lighthouse Vinüülplaat

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.