Disainiajakiri
Disainiajakiri
Keedusprei

Urban Cuisine

Keedusprei Tänavaköök on maitsete, ainete, ohkamise ja saladuste koht. Kuid ka üllatustest, kontseptsioonidest, värvidest ja mälestustest. See on loomissait. Kvaliteetne sisu pole enam atraktsiooni tekitamise peamine eeldus, nüüd on peamine lisada emotsionaalne kogemus. Selle pakendiga saab kokast "grafiti kunstnik" ja kliendist saab kunsti pealtvaataja. Uus originaalne ja loominguline emotsionaalne kogemus: linnaköök. Retseptil ei ole hinge, see on kokk, kes peab retseptile hinge andma.

Projekti nimi : Urban Cuisine, Disainerite nimi : Ian Wallace, Kliendi nimi : Urban Cuisine.

Urban Cuisine Keedusprei

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.