Disainiajakiri
Disainiajakiri
Peene Ehtega Muna

The Movie Theatre

Peene Ehtega Muna See kunstiobjekt on inspiratsiooniks ajatutele Faberge juveelidele ja Marilyn Monroe legendile. Kinoteater Fine Jeweled Muna on suuremahuline kineetiline peen ehted, mis ühendab endas kunstiobjekti ja skulptuuri. Marilyni tegelaskuju projitseeriti fotol, mille 1957. aastal tegi Richard Avedon, kus ta poseerib jaanalinnufännidega. Kinoteater on käsitsi valmistatud ja digitaalsete valmimistehnoloogiate toode, mis oli valmistatud hõbedast ja komplektis 193 kuupmeetri tsirkooniumoksiidkividega. Objekt koosneb kolmest osast: teater, keerlev siseosa ja Marilyni skulptuur.

Projekti nimi : The Movie Theatre, Disainerite nimi : Larisa Zolotova, Kliendi nimi : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Peene Ehtega Muna

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.