Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran Ja Baar

WTC Effingut

Restoran Ja Baar Disainerid peavad eksperimenteerima restoranide disainilahenduste erinevate kontseptsioonidega, mis meelitavad kliente ja võivad jääda värskeks ning ahvatlevaks disaini tulevikutrendide osas. Materjalide ebatraditsiooniline kasutamine on üks selline viis, kuidas hoida patroone dekoratsioonidega kursis. Effingut on õlletehases väljakujunenud kaubamärk, kes usub sellesse mõttesse. Mootori osade tavatu kasutamine atmosfääri jaoks on selle restorani idee. See annab edasi seoseid nooruse kirgede vahel ning see on segu Pune kohalikust kontekstist ja Saksamaa õllekultuurist. Dekoratsiooni veel üks omadus on taaskasutatud süüteküünla taust

Projekti nimi : WTC Effingut, Disainerite nimi : Ketan Jawdekar, Kliendi nimi : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut Restoran Ja Baar

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.