Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunst

Gold and Spiderweb

Kunst Ämblikuvõrk ja selle loomulik esteetika on alati tähelepanu äratanud. Kahjuks ei püsi selle ilu kaua. Eesmärk oli see hiilgus igaveseks päästa ja näidata seda kõige ebaharilikumal viisil, luues ja kunstiobjekti, mis ei kopeeri ega sarnane inimkonna poolt varem tehtud midagi. Selle eesmärgi saavutamiseks seisis Andrejs Nadezdinskis silmitsi paljude raskustega: kuidas seda transportida, säilitada ja hiljem katta 24-kilose kullaga.

Projekti nimi : Gold and Spiderweb, Disainerite nimi : Andrejs Nadezdinskis, Kliendi nimi : Andrejs Nadezdinskis.

Gold and Spiderweb Kunst

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.