Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laelamp

Mobius

Laelamp Mobiuse riba kujuline M-lamp näib olevat pea kohal abstraktne keha. Käsitsi valmistatud lambid ja mõlemad vormid erinevad üksteisest pisut. Lamp koosneb mitmest kihist painutatud vineerist, seejärel poleeritakse ja kaetakse kreeka pähkli spooni ja lakiga, andes teie paigale sooja meeleolu. Disainer püüdis leida tasakaalu lihtsate vormide ja emotsionaalse kujunduse vahel. Mobiuse lindi nutikas kuju, mis näeb alati erineva vaatenurga alt välja. Õhuke valguse riba rõhutab seda abstraktset joont ja pilt tervikuna.

Projekti nimi : Mobius, Disainerite nimi : Anastassiya Koktysheva, Kliendi nimi : Filo by Anastassiya Leonova.

Mobius Laelamp

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.