Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kokaraamat

12 Months

Kokaraamat Debüüdi autori Eva Bezzeghi kohvilaua Ungari kokaraamat 12 kuud tõi välja Artbeet Publishing 2017. aasta novembris. See on ainulaadne maaliline kunstiline pealkiri, mis esitleb kuuhooajal hooajalisi salateid, mis kajastavad mitme köögi maitset kogu maailmast. Peatükid jälgivad aastaaegade muutusi meie taldrikutel ja looduses terve aasta vältel, kasutades 360pp-sse hooajalisi retsepte ja vastavaid toite, kohalikku maastikku ja eluportreesid. Lisaks mitteseotud temaatilisele retseptide kogumikule, tõotab see ka kestvat kunstilist raamatuelamust.

Projekti nimi : 12 Months, Disainerite nimi : Eva Bezzegh, Kliendi nimi : Artbeet.

12 Months Kokaraamat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.