Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rippvalgusti

Diva

Rippvalgusti Selle ripatsi disainer sai inspiratsiooni kaasaegsetest kujudest, loodusnähtustest ja kaasaegsest arhitektuurist. Lambi kuju määratletakse anodeeritud alumiiniumist postide abil, mis on täpselt paigutatud 3D-prinditud rõngasse, luues täiusliku tasakaalu. Valge klaasklaas keskel harmoneerub postidega ja lisab oma keeruka välimuse.

Projekti nimi : Diva, Disainerite nimi : Daniel Mato, Kliendi nimi : Loomiosa Ltd..

Diva Rippvalgusti

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.