Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Jal

Lamp Just Another Lamp, Jal, põhineb kolmel peamisel põhimõttel: lihtsus, kvaliteet ja puhtus. See hõlmab disaini lihtsust, materjalide kvaliteeti ja toote otstarbekust. Seda peeti põhiliseks, kuid see võrdselt tähtsustas ka klaasi ja valgust. Seetõttu saab Jalit kasutada erinevatel viisidel, formaatides ja kontekstides.

Projekti nimi : Jal, Disainerite nimi : David Grifols, Kliendi nimi : Mos.

Jal Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.