Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Peacocks

Rõngas Peaanid on väga vastupidavad ja elavad linnud, kelle ilu inspireeris disainerit selle kokteilirõnga loomiseks. Peacock rõngas esindab lindude lahingu dünaamilist kujundust läbi asümmeetrilise vormi ja sujuvate kõverate. Kaks paabulinnu võitluskuju kujundavad punase granaadi raami, mis tähistab peaheni, konkurentide soovi eset. Vääriskivi suurus ja värv annavad kujundusele staatuse ja võimaldavad rõngast õhtuste ürituste jaoks kanda. Vaatamata peakivi suurele suurusele ja sisseehitatud lindude kujudele on rõngas tasakaalustatud ja mugav kanda.

Projekti nimi : Peacocks, Disainerite nimi : Larisa Zolotova, Kliendi nimi : Larisa Zolotova.

Peacocks Rõngas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.