Disainiajakiri
Disainiajakiri
Baar

PJB Nishiazabu

Baar Materjalide jaoks kasutatakse terast ja kive, et väljendada väga keerulist meetodit, näiteks horisontaal- ja vertikaalsuhte teadlik kasutamine ning peente nikerduste loomine. Tahtsime kvaliteetse puidu, naha ja kanga, kasutasime neid sageli sinna, kuhu kliendid tegelikult jõudsid. Peeglitega kaetud konserveeritud seinal ja juhuslikult paigutatud peegliriiuliplaatidel on kõigil tõhusad võimalused väikese ruumi maksimeerimiseks. Lühtrid, mis näivad hõljuvat õhus ja baarileti riiuliplaadid, suurendavad erakordse atmosfääri.

Projekti nimi : PJB Nishiazabu, Disainerite nimi : Aiji Inoue, Kliendi nimi : PJB Nishiazabu.

PJB Nishiazabu Baar

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.