Disainiajakiri
Disainiajakiri
Arhitektuuriline Teadus- Ja Arendustegevus

Technology Center

Arhitektuuriline Teadus- Ja Arendustegevus Tehnikakeskuse arhitektuurne projekt on juhiseks arhitektuuriansambli integreerimisel ümbritseva maastikuga, vaikse ja meeldiva ruumiga. See määratlev idee muudab ansambli humaniseeritud orientiiriks, mis on suunatud selles tegutsevate teadlaste vajalikule intellektuaalsele sukeldumisele, väljendudes plastilises ja konstruktiivses kavatsuses. Nõgusate ja kumerate katuste silmatorkav ja integreeritud kujundus puudutab peaaegu rõhutatud horisontaalseid jooni, määratledes nii arhitektuurikompleksi peamised omadused.

Projekti nimi : Technology Center, Disainerite nimi : Paulo Brazil E Sant Anna, Kliendi nimi : Klabin S A.

Technology Center Arhitektuuriline Teadus- Ja Arendustegevus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.