Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaasaskantav Gaasipliit

Herbet

Kaasaskantav Gaasipliit Herbet on kaasaskantav gaasipliit. Selle tehnoloogia võimaldab optimaalseid välistingimusi ja hõlmab kõiki tavalisi toiduvalmistamise nõudeid. Pliit koosneb laseriga lõigatud teraskomponentidest ja sellel on avatud ja suletud mehhanism, mida saab lukustada avatud asendisse, et kasutamise ajal purunemist vältida. Selle avatud ja suletud mehhanism võimaldab hõlpsat kaasaskandmist, käsitsemist ja ladustamist.

Projekti nimi : Herbet, Disainerite nimi : Idan Herbet, Kliendi nimi : IDAN HERBET.

Herbet Kaasaskantav Gaasipliit

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.