Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvitass Ja Alustass

WithDelight

Kohvitass Ja Alustass Hammustatud suurusega magusate maiuspalade serveerimine kohvi küljel on osa paljudest erinevatest kultuuridest, kuna on tavaks serveerida tassi kohvi Türgi maitsega Türgis, biscotti Itaalias, churros Hispaanias ja kuupäevi Araabias. Tavalistel alustassidel libisevad need toidukorrad siiski kuuma kohvitassi poole ja kleepuvad või muutuvad kohvireostusest märjaks. Selle vältimiseks on sellel kohvitopil spetsiaalsete pesadega alustass, mis hoiab kohvi kohtlemisel. Kuna kohv on üks olulisemaid kuumaid jooke, on kohvi joomise kogemuse kvaliteedi parandamine igapäevaelus oluline.

Projekti nimi : WithDelight, Disainerite nimi : Rana Nur Ozdeslik, PhD, Kliendi nimi : Brown University.

WithDelight Kohvitass Ja Alustass

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.