Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstilised Ehted

Phaino

Kunstilised Ehted Phaino on 3D-prinditud ehtekollektsioon, milles on ühendatud kunst ja tehnoloogia. See koosneb kõrvarõngatest ja ripatsitest. Iga teos on Zoi Roupakia minimalistliku kontseptuaalse kunstiteose 3D-puhkus, mis paljastab inimliku suhtluse, tunnete ja ideede sügavuse. Kõigist kunstiteostest eraldatakse 3D-mudel ja 3D-printer toodab ehteid 14K kullast, roosist kullast või roodiumiga kaetud messingist. Ehtedisainilahendused säilitavad minimalismi kunstilise väärtuse ja esteetika ning neist saavad tükid, mis näitavad inimestele tähendust, nagu nimi Phaino tähendab.

Projekti nimi : Phaino, Disainerite nimi : Zoi Roupakia, Kliendi nimi : Zoi Roupakia.

Phaino Kunstilised Ehted

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.