Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Sõrmus

Blue Daisy

Multifunktsionaalne Sõrmus Daisy's on komposiitlilled, millel on kaks lille, mis on ühendatud üheks, sisemine sektsioon ja välimine kroonlehe sektsioon. See sümboliseerib kahe tõelise armastuse või ülima sideme põimimist. Kujundus sulandub karikakarde lille ainulaadsuses, võimaldades kandjal sinist karikakra mitmel viisil kanda. Kroonlehtede sinise safiiri valimisel tuleb rõhutada lootuse, soovi ja armastuse inspiratsiooni. Kollase safiiri jaoks, mis on valitud keskse lille kroonlehe jaoks, paneb ta kandma rõõmu ja uhkust, pakkudes kandjale täielikku rahulikkust ja enesekindlust oma elegantsi ilmutamisel.

Projekti nimi : Blue Daisy, Disainerite nimi : Teong Yan Ni, Kliendi nimi : IVY TEONG.

Blue Daisy Multifunktsionaalne Sõrmus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.