Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mitmeotstarbeline Paneel

OlO

Mitmeotstarbeline Paneel OLO paneel on mitmeotstarbeline mööbliese, mille loomine on tingitud mugavusest ja funktsionaalsusest igapäevaelus. Selle mööblieseme saab kinnitada ruumi mis tahes kujundusetapis. OLO ühendab valgustuse funktsiooni, valgustuse ja elektriliste pesade haldamist, USB-d, heli, mobiilsete seadmete laadimist. OLO geomeetriliste vormide kujundamisel kasutatakse naturaalseid struktuure ja tasakaalustatud värvikombinatsioone. Erinevate materjalide interaktsioonid annavad selle teema jaoks mahu, sügavuse ja sensuaalsuse. Kujundus - see on lihtne, mugav, mitmeotstarbeline, OlO.

Projekti nimi : OlO, Disainerite nimi : Oksana Belova, Kliendi nimi : Belova Oksana.

OlO Mitmeotstarbeline Paneel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.