Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ratsapaviljon

Oat Wreath

Ratsapaviljon Ratsapaviljon on osa vastloodud ratsakeskusest. Objekt asub kultuuripärandil ja on näituse ajaloolise ansambli kultuuripiirkonnaga kaitstud. Peamine arhitektuuriline kontseptsioon on massiivsete kapitaliseinte välistamine läbipaistvate puidust pitsielementide kasuks. Fassaadikaunistuse peamine motiiv on stiliseeritud rütmiline muster nisukõrvade või kaera kujul. Õhukesed metallist sambad toetavad peaaegu märkamatult liimitud puitkatuse valguskiiri, mis tõusid üles, koos viimistlusega hobuse pea stiliseeritud silueti kujul.

Projekti nimi : Oat Wreath, Disainerite nimi : Polina Nozdracheva, Kliendi nimi : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath Ratsapaviljon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.