Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kell

Reverse

Kell Kuigi aeg lendab, on kellad jäänud samaks. Reverse ei ole tavaline kell, see on tagurpidine, minimalistlik kellakujundus koos peenete muudatustega, muutes selle omamoodi. Sissepoole suunatud käsi pöörleb välimise rõnga sees tunni tähistamiseks. Väljapoole suunatud väike käsi seisab üksi ja pöörleb, et näidata minuteid. Reverse moodustati, eemaldades kõik kella elemendid, välja arvatud selle silindriline alus, kust kujutlusvõime üle võttis. Selle kellakujunduse eesmärk on meelde tuletada, et peate omaks võtma aega.

Projekti nimi : Reverse, Disainerite nimi : Mattice Boets, Kliendi nimi : Mattice Boets.

Reverse Kell

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.