Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja Sisekujundus

Urban Twilight

Elumaja Sisekujundus See ruum on täis projektirikkust, arvestades projektis kasutatud materjale ja detaile. Selle korteri plaan on õhuke Z-kujuline, mis iseloomustab ruumi, kuid on ühtlasi väljakutse üürnike laia ja helde ruumitunnetuse tekitamiseks. Kujundaja ei pakkunud avatud ruumi järjepidevuse vähendamiseks seinu. Selle toimingu abil võtab interjöör vastu looduslikku päikesevalgust, mis valgustab ruumi õhkkonna loomiseks ning muudab ruumi mugavaks ja avaraks. Viimistletud detailid täpsustavad ruumi ka peente puudutustega. Metall ja loodusmaterjalid kujundavad kujunduse kompositsiooni.

Projekti nimi : Urban Twilight, Disainerite nimi : LiChun Chang, Kliendi nimi : CLUSTER & Associates.

Urban Twilight Elumaja Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.