Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunst

Metamorphosis

Kunst Objekt asub Keihin Tööstuspiirkonnas Tokyo äärelinnas. Raskete tööstusettevõtete korstnatest pidevalt tulenev suitsu kogunemine võib kujutada negatiivset pilti, näiteks reostust ja materialismi. Fotodel on aga keskendutud tehaste erinevatele aspektidele, mis kujutavad selle funktsionaalset ilu. Päeval loovad torud ja konstruktsioonid joonte ja tekstuuridega geomeetrilisi mustreid ning ulatus ilmastikuoluga rajatistel loob väärika õhu. Öösel muutuvad rajatised salapäraseks kosmiliseks kindluseks, mis oli 80ndate ulmefilmides.

Projekti nimi : Metamorphosis, Disainerite nimi : Atsushi Maeda, Kliendi nimi : Atsushi Maeda Photography.

Metamorphosis Kunst

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.