Disainiajakiri
Disainiajakiri
Konjakiklaas

30s

Konjakiklaas Teos oli mõeldud konjaki joomiseks. See on klaasistuudios tasuta. See muudab iga klaasitüki individuaalseks. Klaasi on lihtne haarata ja see tundub huvitav iga nurga alt. Klaasi kuju peegeldab erinevate nurkade alt valgust, lisades joomisele täiendavat naudingut. Tassi lamendatud kuju tõttu võite klaasi lauale asetada nii, nagu soovite puhata mõlemal küljel. Teose nimi ja idee tähistavad kunstniku vananemist. Kujundus kajastab vananemise nüansse ja viitab konjakide kvaliteedi parandamise traditsioonile.

Projekti nimi : 30s , Disainerite nimi : Saara Korppi, Kliendi nimi : Saara Korppi.

30s  Konjakiklaas

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.