Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisekujundus

104 Cafe

Sisekujundus Projekt on koht söömiseks, kohvijookide valmistamiseks, kohtumisteks, rühmatööks, töötajate ergutamiseks rohkem suhelda, värskete ideede esile kutsumiseks ja koostöö edendamiseks. Selle eesmärk on olla multifunktsionaalne koht. Kujundajad on ruumi lisanud veel ühe mõiste - aja mõiste. Meie disainerid soovisid, et aja kontseptsioon väljenduks selle multifunktsionaalse kohviku ja selle vilgas kontoripinna muutuvate ruumiliste aspektide kaudu. Aja jooksul võimaldab see vastavalt sobivale funktsionaalsele ruumilisele planeerimisele vaimu ettevõtte jaoks ise määratleda.

Projekti nimi : 104 Cafe, Disainerite nimi : PEI CHIEH LU, Kliendi nimi : 104 Corporation.

104 Cafe Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.