Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Kitarr

Black Hole

Multifunktsionaalne Kitarr Must auk on multifunktsionaalne kitarr, mis põhineb kõva rocki ja metalli muusikastiilidel. Kere kuju annab kitarrimängijatele mugavuse. See on varustatud vedelkristallekraaniga fretboardil visuaalefektide ja õppeprogrammide loomiseks. Pimedate punktidega tähised kitarri kaela taga võivad aidata pimedatel või nägemispuudega inimestel kitarri mängida.

Projekti nimi : Black Hole, Disainerite nimi : Pouladvar, Kliendi nimi : Pouladvar Design Group.

Black Hole Multifunktsionaalne Kitarr

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.