Disainiajakiri
Disainiajakiri
Moodulkomposter

Orre

Moodulkomposter Hinnanguliselt moodustab keskmises majapidamises kompostimiseks sobiv materjal üle 40% kõigist jäätmetest. Komposti pidamine on ökoloogilise elu üks alustalasid. See võimaldab teil toota vähem jäätmeid ja toota väärtuslikku väetist orgaanilistele taimedele. Projekt loodi igapäevaseks kasutamiseks väikestes asulates ja selle eesmärk on harjumusi muuta. Tänu modulaarsusele võtab see vähe ruumi ja võimaldab teil töödelda suures koguses jäätmeid. Kompostri ehitus tagab komposti hea hapnikuga varustamise ja söefilter kaitseb lõhna eest.

Projekti nimi : Orre, Disainerite nimi : Adam Szczyrba, Kliendi nimi : Academy od Fine Arts in Katowice.

Orre Moodulkomposter

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.