Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eramu

The Cube

Eramu Kujundaja jaoks olid peamised väljakutsed kvaliteetse elamiskogemuse loomiseks ja Kuveidi elamu kuvandi uuesti määratlemiseks, säilitades samal ajal araabia kultuuri dikteeritud kliima- ja privaatsusvajadused. Kuubiku maja on neljakorruseline betoonist / teraskonstruktsioonist hoone, mis põhineb liitmisel ja lahutamisel kuubikus, luues dünaamilise kogemuse sise- ja välisruumide vahel, et nautida looduslikku valgust ja maastikuvaadet aastaringselt.

Projekti nimi : The Cube, Disainerite nimi : Ahmed Habib, Kliendi nimi : Lines.

The Cube Eramu

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.