Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Chiglia

Laud Chiglia on skulptuurne laud, mille kujundid meenutavad paadi kuju, kuid esindavad ka kogu projekti südamikku. Kontseptsiooni on uuritud modulaarse arenduse abil, lähtudes siin pakutud põhimudelist. Dougsaba sirge lineaarsus koos selgroolülide võimalusega libiseda mööda seda vabalt, tagades laua stabiilsuse, võimaldades sellel pikkust areneda. Need funktsioonid muudavad selle hõlpsalt sihtkeskkonnaks kohandatavaks. Soovitud mõõtmete saamiseks piisab selgroolülide arvu ja tala pikkuse suurendamisest.

Projekti nimi : Chiglia, Disainerite nimi : Giuliano Ricciardi, Kliendi nimi : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Chiglia Laud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.