Disainiajakiri
Disainiajakiri
Konteiner

Goccia

Konteiner Goccia on konteiner, mis kaunistab kodu pehmete kujude ja sooja valge tulega. See on moodne kodumaine kamin, kohtumispaik õnnelikule tunnile sõpradega aias või kohvilaud elutoas raamatut lugema. See on keraamiliste mahutite komplekt, mis sobib nii sooja talve tekki kui ka hooajaliste puuviljade või jää sisse kastetud värske suvejoogi pudeli jaoks. Konteinerid ripuvad laest köiega ja neid saab paigutada soovitud kõrgusele. Neid on saadaval kolmes suuruses, millest suurimat saab komplekteerida tahke tammepealsega.

Projekti nimi : Goccia, Disainerite nimi : Giuliano Ricciardi, Kliendi nimi : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Goccia Konteiner

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.