Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

Arca

Külglaud Arca on võrku lõksus olev monoliit, rinnus, mis hõljub hõljuvalt koos sisuga. Lakitud mdf-mahuti, mis on suletud ideaalsest tammepuidust valmistatud võrku, on varustatud kolme totaalse ekstraheerimissahtliga, mida saab korraldada vastavalt erinevatele vajadustele. Jäik tahke tammevõrk on modelleeritud termoforeeritud klaasplaatide jaoks, et saada orgaaniline kuju, mis jäljendab veepeeglit. Ideaalse hõljumise rõhutamiseks toetub kogu kapp läbipaistvale metakrülaattoele.

Projekti nimi : Arca, Disainerite nimi : Giuliano Ricciardi, Kliendi nimi : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Arca Külglaud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.