Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Hoone

Amadai Center

Multifunktsionaalne Hoone Sündinud õitsev õhkkond ja mägise regionaalse maastiku tajutav kareduse / elegantsi paradoks on kujunduskontseptsiooni keskmes. Sünnitamisel ilmub esmalt pea, nii et pool ehitist mattes tundub, et teine pool on maast madalik. Kontseptuaalne paradoks ilmneb hoone massiivsetes vormides, välja arvatud selle roheline kontekst, mis õitses seestpoolt läbi imbunud avade. Nähtavus linnast-piirkonda ja muul viisil, jätkusuutlikkus, kontekstuaalne kujundus, kohalik pärand ning ökoloogiliste ja projekti sotsiaalsed aspektid leiavad aset kujundamisel

Projekti nimi : Amadai Center, Disainerite nimi : Notash Ghajar Dadjoo, Kliendi nimi : NDAStudio.

Amadai Center Multifunktsionaalne Hoone

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.