Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaemüügipindade Sisekujundus

Studds

Jaemüügipindade Sisekujundus Studds Accessories Ltd on kaherattaliste kiivrite ja tarvikute tootja. Naastukiivreid müüdi traditsiooniliselt mitme kaubamärgi all asuvates müügikohtades. Seetõttu tuli luua brändi identiteet, mida ta vääris. D'art kontsepteeris kaupluse kontseptsiooni, pakkudes uuenduslikke puutepunkte nagu toodete virtuaalne reaalsus, interaktiivsed puutetundlikud lauad ja kiivri desinfitseerimismasinad jne. Uurib kiivri- ja aksessuaarikauplust, kuhu on kaasatud märkimisväärne arv kliente, võttes ette klientide jaemüügi järgmisele tasemele.

Projekti nimi : Studds, Disainerite nimi : D'ART PVT LTD, Kliendi nimi : Studds.

Studds Jaemüügipindade Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.