Disainiajakiri
Disainiajakiri
Itaalia Käsitööõlu

East Side

Itaalia Käsitööõlu Käsitööõlu Kesk-Itaalia väikelinnas, igal õllel on lugu, iga lugu on jutustatud selle sildil. Lisaks sellele, et kollaažitehnika on elegantne ja mitmekülgne, võimaldab see lisada ka mõnda toote identiteeti rõhutavaid visuaalseid elemente, näiteks viiteid nimetuse tähendusele, õlle tüpoloogiale ja selle koostisosadele. Ettevõtte identiteeti esindav logo kujundus põhineb lihtsal kujundil. Seda kuju korrati iga õlle etiketi servas ja sümbolite süsteemis, kasutades värviküllast ja heraldilist kohandamist.

Projekti nimi : East Side, Disainerite nimi : Roberto Terrinoni, Kliendi nimi : Roberto Terrinoni.

East Side Itaalia Käsitööõlu

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.