Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vana Lossi Restaureerimine

Timeless

Vana Lossi Restaureerimine Omanik ostis Šotimaal Crawfordtoni maja 2013. aasta aprillis, püüdes taastada Šotimaa iidse aadli algset maitset ja ühilduda tänapäevase eluga. Muinaslinnuse omadused ja ajaloolised leiukohad on säilitatud originaalse maitsega. Erinevate sajandite kujunduse esteetika ja piirkondlik kultuur põrkuvad samas ruumis kunstiliste sädemetega.

Projekti nimi : Timeless, Disainerite nimi : MAN ON KENNETH KO, Kliendi nimi : .

Timeless Vana Lossi Restaureerimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.