Disainiajakiri
Disainiajakiri
Quilling

Archangel Michael

Quilling Peaingel Miikael on Niamhi loodud raamitud Quillingi teos. Tema inspiratsioon selle peaingli Michaeli Quillingi tüki loomiseks tuli emalt. Kui tema vanaema oli väga haige, oli Niamhi ema nende autos ja peaingel Miikaeli rinnamärk langes peeglist taskusse, kui vanaema suri, ja see andis neile kõigile lohutust, teades, et teda kaitstakse. Eesmärk on luua esialgne mõju, kui vaataja vaatleb teost, ja see tõmbab vaataja lähemale, et näha sellega seotud detaile.

Projekti nimi : Archangel Michael, Disainerite nimi : Niamh Faherty, Kliendi nimi : Niamh Faherty.

Archangel Michael Quilling

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.