Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bränding Ja Pakendamine

Leman Jewelry

Bränding Ja Pakendamine Leman Jewelry uue identiteedi visuaalne lahendus oli täiesti uus süsteem, et paljastada luksus, peen ja samas siiski keerukas ning minimaalne tunne. Uus logo, mis on inspireeritud Lemani tööprotsessist, nende haute couture'i disainiteenusest, meisterdades kõik tähe- või sädelussümbolit ümbritsevad rombikujundid, luues keeruka sümboli ja kajastades ka teemandi säravat mõju. Pärast tootmist valmistati kõik tagatismaterjalid koos kvaliteetsete detailidega, et rõhutada ja rikastada kõigi uute brändi visuaalelementide luksust.

Projekti nimi : Leman Jewelry, Disainerite nimi : M — N Associates, Kliendi nimi : Leman Jewelry Vietnam.

Leman Jewelry Bränding Ja Pakendamine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.