Disainiajakiri
Disainiajakiri
Riisipakend

Songhua River

Riisipakend Songhua River Rice on SOURCEAGE toidugrupi tipptasemel riisitoode. Traditsioonilise Hiina festivali - kevadfestivali lähenedes - kujundavad nad kaunilt pakendatud riisitoote kaudu kingitustena kevadfestivali kingitusi klientidele, nii et üldine kujundus peab kajastama kevadfestivali pidulikku atmosfääri, tuues esile traditsioonilised hiina kultuurielemendid ja heatahtlik hea tähendus.

Projekti nimi : Songhua River, Disainerite nimi : 33 and Branding, Kliendi nimi : SOURCEAGE.

Songhua River Riisipakend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.