Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teeladu

Redo

Teeladu Projekti kontseptsioon rikub traditsioonilise lao ühe funktsiooni ja loob segapiirkondade režiimi kaudu uue elustiiliga kooskõlas oleva stseeni. Manustades tänapäevase linnaelu käitumispildi (raamatukogud, galeriid, näitusesaalid, tee- ja joogimaitsmiskeskused), muudab see ühe mikroruumi suuremal skaalal avatud linnapiirkonnaks. Projekt püüab ühendada eraviisilisi kutseid ja avalike asutuste makroesteetilist kogemust.

Projekti nimi : Redo, Disainerite nimi : Hongrui Luan / SIGNdeSIGN, Kliendi nimi : SIGNdeSIGN.

Redo Teeladu

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.