Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustus

Capsule

Valgustus Lambi kuju Kapsel kordab tänapäevases maailmas nii laialt levinud kapslite kuju: ravimid, arhitektuuristruktuurid, kosmoselaevad, termosed, torud, ajakapslid, mis edastavad sõnumeid järeltulijatele juba aastakümneid. See võib olla kahte tüüpi: tavaline ja piklik. Lambid on saadaval erineva läbipaistvusega erinevas värvitoonis. Sidumine nailontrossidega lisab lampile käsitsi tehtud efekti. Selle universaalseks vormiks oli tootmise ja masstootmise lihtsuse määramine. Säästmine lambi tootmisprotsessis on selle peamine eelis.

Projekti nimi : Capsule, Disainerite nimi : Natalia Komarova, Kliendi nimi : Alter Ego Studio.

Capsule Valgustus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.