Disainiajakiri
Disainiajakiri
Turvaseade

G2 Face Recognition

Turvaseade materjalide kõrge kvaliteet ja disaini lihtsus muudavad selle turvanäituse tuvastamise seadme väljamõeldud, stiilseks ja vastupidavaks. Seespool arenenud tehnoloogiat, et muuta see maailma kiireimaks ja väga täpseks, ei saa keegi selle algoritmi petta. Veekindel, atmosfääri valgustatud toode tagaküljel, et luua ümbritseva meeleolu ka kõige külmemates kontorites. Kompaktne suurus võimaldab seda paigaldada peaaegu kõikjale ja kuju võimaldab seda horisontaalselt või vertikaalselt paigutada.

Projekti nimi : G2 Face Recognition, Disainerite nimi : Nicola Zanetti, Kliendi nimi : T&D technology Shanghai co Ltd.

G2 Face Recognition Turvaseade

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.