Disainiajakiri
Disainiajakiri
Basseinid

Termalija Family Wellness

Basseinid Termalija perekonnatervis on viimane projekti seerias, mille Enota on viimase viieteistkümne aasta jooksul Terme Olimias ehitanud ja mis lõpetab spaakompleksi täieliku ümberkujundamise. Eemalt vaadates on tetraedriliste mahtude uus klastriline struktuur, kuju ja ulatus jätkuks ümbritsevate maaeluhoonete klastrile, ulatudes visuaalselt kompleksi südamesse. Uus katus toimib suure suvise varjutusena ega riku ühtegi väärtuslikku välispinda.

Projekti nimi : Termalija Family Wellness, Disainerite nimi : Enota, Kliendi nimi : Terme Olimia.

Termalija Family Wellness Basseinid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.