Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügikeskus

Yango Poly Kuliang Hill

Müügikeskus Selle disaini eesmärk on uurida, kuidas tuua äärelinna idüllilise elu rõõmus kogemus, mis sunnib inimesi jätkama head elu ja suunab inimesi liikuma idamaise poeetilise eluaseme poole. Disainer kasutab kaasaegset ja lihtsat looduslike ja tavaliste materjalidega disainioskust. Vaimule keskendudes ja vormi tähelepanuta jättes on disainis ühendatud maastiku-zen- ja teekultuuri elemendid, kalurite armunud tunded, õlipaberist vihmavari. Läbi detailide käsitsemise tasakaalustab see funktsiooni ja esteetika ning muudab elamise kunstiliseks.

Projekti nimi : Yango Poly Kuliang Hill, Disainerite nimi : HCD IMPRESS, Kliendi nimi : Yango.

Yango Poly Kuliang Hill Müügikeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.