Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügikeskus

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Müügikeskus Kujundus ühendab kirde rahvast lõunaosa leebuse ja armu abil, et elu oleks täis kaasavat. Nutikas disain ja kompaktne paigutus laiendavad sisearhitektuuri. Disainer kasutab puhtaid elemente ja lihtsaid materjale sisaldavaid lihtsaid ja rahvusvahelisi disainioskusi, mis muudavad ruumi loomulikuks, rahulikuks ja ainulaadseks. Kujundus on 600 ruutmeetri suurune müügikeskus. Selle eesmärk on kujundada kaasaegne idamaise kutsumuse müügikeskus, mis muudab elaniku südame vaikseks ja viskab välise müra. Ole aeglane ja naudi iluelu.

Projekti nimi : Xi’an Legend Chanba Willow Shores, Disainerite nimi : HCD IMPRESS, Kliendi nimi : LEGEND.

Xi’an Legend Chanba Willow Shores Müügikeskus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.