Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kineetiliste Elektrooniliste Trummide Show

E Drum

Kineetiliste Elektrooniliste Trummide Show Inspireeritud gürosfäärist. saade ühendab hulga elemente, mis koos loovad erakordse elamuse. Installatsioon muudab oma kuju ja loob trummari esinemiseks dünaamilise keskkonna. Edrum murrab barjääri helivalguse ja ruumi vahel, iga noot tõlgib valguseks.

Projekti nimi : E Drum, Disainerite nimi : Idan Herbet, Kliendi nimi : Teta Music , Cochavi&Klein.

E Drum Kineetiliste Elektrooniliste Trummide Show

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.