Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotograafia

Coming of Age

Fotograafia Jaapanis tähistatakse vanuse saabumist, kui tüdrukud ja poisid saavad kahekümne aastaseks. See on oluline sündmus, kui nad lahkuvad teismelisest ja saavad täiskasvanuks, kellel on õigused, kohustused ja vabadused. See on formaalne kord elus sündmus. Tavaliselt kannavad tüdrukud kimono ja poisid kimono või Western ülikonda. Igal aastal tähistatakse seda sündmust jaanuari teisel esmaspäeval.

Projekti nimi : Coming of Age, Disainerite nimi : Ismail Niyaz Mohamed, Kliendi nimi : Ismail Niyaz Mohamed.

Coming of Age Fotograafia

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.