Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pulmakabel

Cloud of Luster

Pulmakabel Läige pilv on pulmakabel, mis asub Jaapanis Himeji linnas asuvas pulmapidu saalis. Kujundus püüab tõlkida moodsa pulmapidu vaimu füüsilises ruumis. Kabel on valge, pilvekujuline, ümbritsetud peaaegu täielikult kumera klaasiga, mis avab ümbritseva aia ja vesikonda. Veerud on ülaosas hüperboolse pealkirjaga nagu pead, ühendades need sujuvalt minimalistliku laega. Kabeli sokli kraanikausi küljel on hüperboolne kõver, mis võimaldab kogu konstruktsioonil paista justkui vee peal hõljudes ja rõhutades selle kergust.

Projekti nimi : Cloud of Luster, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : 117 Group.

Cloud of Luster Pulmakabel

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.