Disainiajakiri
Disainiajakiri
Betoonist Seinaplaadid

Tonk Mint

Betoonist Seinaplaadid Betoon on väga traditsiooniline materjal, mis pole pärast selle leiutamist 1800. aastate keskel palju muutunud. Tonki puhul on betoonil loominguline ja kaasaegne tõlgendus. Igal Tonki disainil on modulaarne struktuur, mida saab isikupärastada nurkadega mängides. See majutusasutus annab inimestele võimaluse kujundada oma seinad vastavalt oma maitsele, eelistustele ja kujutlusvõimele. Tonki rahapaja kujundus oli inspireeritud looduses leiduvatest piparmündilehtedest. Seda mudelit saab kasutada koos variatsioonidega ka erinevate motiivide saamiseks, mis on kõigi Tonki disainilahenduste eristav omadus.

Projekti nimi : Tonk Mint, Disainerite nimi : Tonk Project, Kliendi nimi : Tonk Project.

Tonk Mint Betoonist Seinaplaadid

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.