Disainiajakiri
Disainiajakiri
Aatrium

Sberbank Headquarters

Aatrium Šveitsi arhitektuuribüroo Evolution Design on koostöös Venemaa arhitektuuristuudio T + T arhitektidega projekteerinud Moskvas Sberbanki uues ettevõtte peakorteris avara multifunktsionaalse aatriumi. Päevavalguses üleujutatud aatriumis on mitmekesised töötoad ja kohvik, siseruumides on keskpunktiks rippuv rombikujuline nõupidamisteruum. Peegeldused, klaasitud sisefassaad ja taimede kasutamine lisavad avaruse ja järjepidevuse tunnet.

Projekti nimi : Sberbank Headquarters, Disainerite nimi : Evolution Design, Kliendi nimi : Sberbank of Russia.

Sberbank Headquarters Aatrium

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.