Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teekann

Unpredictable

Teekann Tulevikus mängib toote kujundamisel üha suuremat rolli kasutajakogemus. Kuna igal tarbijal on oma ainulaadne omadus, tuleks inimlikumate toodete kujundamisel arvestada tarbija kõigi aspektide tunnetamisega. Selle kujunduse idee on julgustada kasutajaid kujundama oma teekannu vastavalt oma mõistusele ja kujutlusvõimele. Erinevate painduvate komponentide lahtivõtmisel ja uuesti kokkupanemisel saavad kasutajad muuta teekannu välimust ja meetodeid kasutades, mis pakub igapäevaelus palju nalja.

Projekti nimi : Unpredictable, Disainerite nimi : zhizhong, Kliendi nimi : .

Unpredictable Teekann

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.