Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jumestuskollektsioon

Kjaer Weis

Jumestuskollektsioon Kosmeetikasarja Kjaer Weis disain destilleerib naiste meigi põhialused selle kolmele olulisele kasutusalale: huuled, põsed ja silmad. Kujundasime kompaktsed kujundid, mis peegeldavad funktsioone, mida neid kasutatakse täiustamiseks: õhukesed ja pikad huulte jaoks, suured ja ruudukujulised põskedele, väikesed ja ümmargused silmadele. Käegakatsutavalt pöörduvad kompaktsed küljed uuendusliku külgsuunalise liikumisega, sirutuvad välja nagu liblika tiivad. Täielikult täidetavad need kompaktsed on pigem konserveeritud kui ringlusse võetud.

Projekti nimi : Kjaer Weis, Disainerite nimi : Marc Atlan, Kliendi nimi : .

Kjaer Weis Jumestuskollektsioon

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.